Медики у Львові прооперували хлопця, у якого ліва нога була на 5 см коротшою за праву

Лікарі прооперували 13-річного Кирила Чудного. Через доброякісну пухлину у хлопчика уповільнився ріст лівої ноги, через що та стала на 5 см коротшою за праву

07.11.2023
Медики у Львові прооперували хлопця, у якого ліва нога була на 5 см коротшою за праву

Про це повідомили у пресслужбі Дитячої Лікарні Святого Миколая.

Хлопець переїхав з родиною з Харкова до Львова. Тут переселенець разом з старшою сестрою почав займатися волонтерством.

У допомозі іншим підліток не помітив власних проблем — він почав фізично відставати від однолітків та не міг швидко бігати. Мама Кирила зауважила це та звернулася до ортопедів дитячої лікарні святого Миколая. На той момент ліва нога хлопчика була вже на 5 см коротша за праву.

“Наші спеціалісти з’ясували, що ріст кінцівки уповільнився через пухлини в кістках. Ці утворення доброякісні і не потребують видалення. А, аби вирівняти довжину кінцівок, ортопеди вирішили тимчасово зупинити ріст правої ноги. Для цього провели малоінвазивне оперативне втручання і вставили спеціальні пластини, які мають призупинити ріст кістки“, — повідомляють медики.

За прогнозами лікарів, приблизно через півтора року коротша ліва нога дожене праву. Тоді пластини вилучать. Після цього хлопець має нормально розвиватися.

А наразі Кирило відновлюється після операції та займається із фізичним терапевтом.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.