Медведчук заговорив про “геноцид Донбасу”

Зрадник написав, що саме Україна разом із союзниками створила “всі умови”, щоб залучити “бідну” Росію до так званого збройного конфлікту.

18.04.2023
Медведчук заговорив про “геноцид Донбасу”

Звинувачений у держзраді Віктор Медведчук написав статтю у дусі роспропаганди про нібито “нацизм” в Україні, також заговорив про “геноцид Донбасу” та “нав’язаний Заходом” так званий ядерний апокаліпсис.

Крім того, зрадник Медведчук вимагає трибуналу над президентом України Володимиром Зеленським у своїй статті для росЗМІ, передає УНІАН.

Він заговорив пропагандистськими тезами про розв’язаний проти жителів Донеччини та Луганщини “геноцид” із боку нібито української влади. Її дії він надумався порівнювати зі злочином “гітлерівців проти єврейського населення Рейху”.

“Після приходу до влади Зеленського режим перестав приховувати свою нацистську сутність та почав відтворювати дії Гітлера”, – написав Медведчук.

Він пише, що саме Україна разом із союзниками створила “всі умови”, щоб залучити “бідну” Росію до так званого збройного конфлікту. За його словами, суд над українським президентом допоможе подолати це та “врятувати світ від ядерної війни”. 

“Такий судовий процес дозволить запобігти реінкарнації нацизму в інших країнах. Тільки спільними зусиллями, вилікувавши Україну від “коричневої чуми” нацизму, зробивши на її прикладі висновки та покаравши винних, людство зможе уникнути ядерного апокаліпсиса”, – написав Медведчук.

Зрадник зазначив, що “судовий процес” має відбуватися за прикладом Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу. За його переконаннями, це в майбутньому допоможе запобігти “повторенню трагедії Німеччини минулого століття”.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.