Медпрацівниці з Хмельницького, яка називала звірства росіян в Бучі “казками”, повідомили про підозру

Жінка підтримувала війну та виправдовувала воєнні злочини окупантів.

20.06.2023
Медпрацівниці з Хмельницького, яка називала звірства росіян в Бучі “казками”, повідомили про підозру
Фото: Управління СБУ у Хмельницькій області

Про це повідомляє управління СБУ у Хмельницькій області.

Мешканка обласного центру, яка працює в одній з поліклінік міста, заперечувала збройну агресію рф та визнавала правомірною окупацію частини українських територій. У спілкуванні з пацієнтами вона просувала кремлівські наративи та заявляла, що “України як такої не має бути”.

За даними слідства, уродженка челябінської області, яка все свідоме життя прожила в Україні, ще на початку повномасштабного вторгнення підтримувала російських окупантів.

“Прихильниця рашизму стверджувала, що  росія вторглась, бо “Україна напала б на Донбас і Крим” і “путін проводить в Україні спецоперацію, а не війну, захищаючи цим самим території рф та російський народ”, – розповідають в СБУ. 

Звірства загабників у Бучі, Ірпені, Ізюмі  вона називала “казками” і звинувачувала у всьому українських захисників, які, мовляв, ці злочини й вчинили. Крім того, зловмисниця схвалювала ворожі обстріли цивільного населення: “мнє нравится, как сейчас еті рєбята русскіє посилают снаряди і пішут “декомунізація”. Ви хотєлі, вот вам і дєлают”. 

Поціновувачка “талантів” соловйова-скабєєвої називала полк “Азов” “фашистами та есесівцями”, які “вбивали та грабували маріупольців”.

На підставі зібраних доказів їй повідомили про підозру за ч.ч. 1 та 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.