Масового обливання на площі Ринок у Львові цьогоріч не буде

Жодних масових заходів у місті не проводитимуть.

02.05.2024
Масового обливання на площі Ринок у Львові цьогоріч не буде

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, раніше традиційних обливань не було через пандемію, а тепер — через повномасштабне вторгнення.

“Обливаний понеділок — це традиція, яку львів’яни дуже любили. Вперше зону для водних ігор та обливання на площі Ринок ми облаштували 10 років тому. Але після широкомасштабного вторгнення ми відмовились від цього заходу. Не час для гучних забав та публічних веселощів. Водяні батли на пл. Ринок обов’язково повернуться. Після перемоги”, — каже керівник адміністрації міського голови Євген Бойко.

У мерії зазначають, що для тих, хто все ж бажає дотримуватись традицій обливаного понеділка, у місті працюють фонтани на площі Митній і біля Оперного театру. Також мешканці Львова та гості міста можуть зустріти світле свято Воскресіння Христового у “Шевченківському гаю”, де працівники підготували насичену на події програму.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.