“Львівводоканал” перевірять через закупівлю на понад 20 млн грн

ЛКП придбало обладнання у посередників з націнкою в 400-500%.

23.11.2023
“Львівводоканал” перевірять через закупівлю на понад 20 млн грн

Комісія фінансів ЛМР вимагає перевірити тендерну закупівлю ЛКП «Львівводоканал» на понад 22 млн грн. Про це заявила голова комісії фінансів та планування бюджету Наталія Шелестак під час комісії у середу, 22 листопада. Скандал спровокувала інформація про те, що Львівводоканал закупив у ТзОВ «Ета» комплексні перетворювачі частоти на суму 22 млн 074 тис. грн, інформує Lviv.media.

На думку Наталії Шелестак, Львівводоканал придбав обладнання у посередників з націнкою в 400-500%, хоча для інших підприємств націнка складала 52-85 %. Шелестак звинуватила керівництво Львівводоканалу в тому, що воно недостатньо моніторило ринок і не вивчало ціни.

«Зрозуміло, що ви обрали переможця тендеру з тих, хто прийшов і запропонував нижчу ціну. Але якщо вона насправді значно вища, ніж ринкова, то ваш обов’язок відмовитись від закупівлі за запропонованою ціною», — заявила Наталія Шелестак на засіданні комісії.

У підсумку комісія фінансів доручила управлінню контролю та аудиту департаменту “Адміністрація міського голови” та департаменту “Секретаріат ради” провести внутрішню перевірку щодо можливих зловживань Львівводоканалу при зазначених закупівлях.

Журналісти Lviv.media звернулися за коментарем до керівництва ЛКП “Львівводоканал” і виконавчих органів Львівської міської ради, але на час виходу новини чиновники не знайшли часу прокоментувати ситуацію.

Нагадаємо, 9 листопада 2023 року директора Львівводоканалу Дмитра Ваньковича покарали доганою за оголошення тендеру вартістю 56,6 млн грн на реконструкцію інженерних мереж водопроводу в районі вулиць Гречаної та Городоцької.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.