Львівський штаб “Правий сектор” передав на фронт авто, дрон та засоби РЕБ

Допомога вирушила до українських бійців на передову завдяки спільним зусиллям БФ «Сталевий промінь», Володимира Драбика та небайдужих.

18.04.2024
Львівський штаб “Правий сектор” передав на фронт авто, дрон та засоби РЕБ

Українські захисники отримали позашляховик, дрон MAVIC 3T, 5 ноутбуків в комплекті, 2 зарядні станції, засоби РЕБ,  6 газових плит та балони в комплекті, саперні засоби маркування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, а також – футболки,  маскувальні сітки, енергетичні напої, капучино та інші смаколики.

“Дякуємо сімʼям, друзям, знайомим та усім небайдужим, що долучилися до збору допомоги нашим побратимам на фронт. Особлива вдячність Благодійному Фонду «Сталей промінь» за постійну підтримку та допомогу хлопцям на фронті, а також пану Володимиру Драбику за логістичну та фінансову допомогу у придбанні дрона. У єдності та згуртованості наша сила! Разом, спільними зусиллями, допомогою та підтримкою стримаємо наступ та знищимо ворога! Слава Україні! Слава Нації!” – зазначили у штабі “Правого Сектору”.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.