Львівський арт-вертеп АвантюрА. Фоторепортаж

Вертеп з унікальним сценарієм та костюмами завітав з українськими колядками до Брюхович.

28.12.2023
Львівський арт-вертеп АвантюрА. Фоторепортаж

“Різдво і Арт-вертеп АвантюрА у Брюховичах. Це вже традиція”, – поділилась Юлія Лацик.

У Львові Арт-вертеп “АвантюрА” збирає гроші для військових. Львів’яни організовують театральне різдвяне дійство 4 роки поспіль. Цьогоріч колядують і збирають гроші для українського війська.

До слова, Арт-вертеп «АвантюрА» – це нестандартний і стильний вертеп, який вирізняється з-поміж інших унікальним сценарієм та костюмами. Творчий колектив складається переважно з акторів-аматорів, людей різних професій. Щороку вертеп відтворює різдвяні сюжети, приносячи зміни до сценарію відповідно до часу та тих подій, що відбуваються.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.