Львівський арт-вертеп АвантюрА. Фоторепортаж

Вертеп з унікальним сценарієм та костюмами завітав з українськими колядками до Брюхович.

28.12.2023
Львівський арт-вертеп АвантюрА. Фоторепортаж

“Різдво і Арт-вертеп АвантюрА у Брюховичах. Це вже традиція”, – поділилась Юлія Лацик.

У Львові Арт-вертеп “АвантюрА” збирає гроші для військових. Львів’яни організовують театральне різдвяне дійство 4 роки поспіль. Цьогоріч колядують і збирають гроші для українського війська.

До слова, Арт-вертеп «АвантюрА» – це нестандартний і стильний вертеп, який вирізняється з-поміж інших унікальним сценарієм та костюмами. Творчий колектив складається переважно з акторів-аматорів, людей різних професій. Щороку вертеп відтворює різдвяні сюжети, приносячи зміни до сценарію відповідно до часу та тих подій, що відбуваються.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.