Львівського сміттєвого підприємця зобов’язали повернути земельну ділянку в Карпатах

Ділянка розташована у межах прибережної захисної смуги річки Рожанка, що в урочищі «Лужків Луг» села Нижня Рожанка Славської ТГ.

23.05.2024
Львівського сміттєвого підприємця зобов’язали повернути земельну ділянку в Карпатах

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Земельну ділянку безкоштовно передали підприємцю у власність. Однак, сільська рада не врахувала того, що земля, яка розташована біля водного об`єкту знаходиться в межах прибережної захисної смуги річки. Відповідно це суперечить, як вимогам земельного, так і водного законодавства.

“Враховуючи порушення законодавства, прокуратура стала на захист інтересів держави та звернулася з відповідним позовом до суду про визнання недійсним рішення селищної ради та скасування права власності. Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив позов в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

Земля перебуває у приватній власності 62-річного Олега Гайовишина. На аналітичному порталі YouControl йдеться, що він є керівником та бенефіціаром ПП «Три-гай», яке займається мисливством. Також йому належить частка власності у ТОВ «Еко-Львів трейд» (виготовляє металеві баки), ТОВ «Еко-Львів» (спеціалізується на гуртовій торгівлі), ТОВ «Ековей вест менеджмент» (збирає безпечні відходи), ТОВ «Еко-Україна 2000» (обробляє неметалеві відходи та брухт) та «Еко-МВ» (збирає безпечні побутові відходи), повідомляє Zaxid.net.

У судовому реєстрі можна знайти ухвали Сколівського райсуду, в яких йдеться, що земельну ділянку біля річки Рожанка Олег Гайовишин безпідставно отримав у 2004 році. Суддя Сколівського райсуду Андрій Брона ухвалив повернути землю в комунальну власність. Також Славська селищна рада та Олег Гайовишин мають сплатити по 4 тис. грн судового збору. Рішення можна оскаржити у Львівському апеляційному суді.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.