Львівські шахістки сестри Музичук сфотографувалися з російським політиком

Це не перший скандал сестер зі Львівщини, пов’язаний з Росією.

27.10.2022
Львівські шахістки сестри Музичук сфотографувалися з російським політиком
Фото: Michal Walusza / FIDE

Як пише видання Kamp-Sport, 24 жовтня 2022 року у Монако відбулася церемонія відкриття першої половини турніру претенденток на першість світу. Україну представляють двоє топових шахісток Анна та Марія Музичук.

Під час відкриття турніру сестри Музичук сфотографувалися разом з іншими шахістками з Аркадієм Дворковичем – російським президентом ФІДЕ.

Чинний президент ФІДЕ Аркадій Дворкович – російський політик, тісно пов’язаний з путінським режимом. У 2008-2012 він був помічником президента РФ, а в 2012-2018 – віцепрем’єр-міністром в уряді Дмитра Мєдвєдєва. Не так давно шаховий світ дозволив Аркадію Дворковичу повторно стати президентом ФІДЕ.

Анна та Марія Музичук родом зі Стрия Львівської області. Сестри Музичук, попри початок російсько-української війни у 2014 році, не припинили їздити до РФ на змагання. Тоді вони пояснили це тим, що “якщо відмовляться їздити на змагання в Росію, то можна завершувати професійну кар’єру”.

Нагадаємо, у квітні цього року сестри Музичук не підтримали виключення росіян та білорусів з Міжнародної федерації шахів.

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.