Львівські прикордонники виявили контрабанду одягу на 20 млн грн

65-річний мешканець столиці прямував з Польщі в Україну вантажним автомобілем «IVECO».

01.02.2024
Львівські прикордонники виявили контрабанду одягу на 20 млн грн

Під час проходження контролю у пункті пропуску “Краківець” водій повідомив, що переміщує вживаний одяг.

За інформацію оперативних співробітників щодо можливого незаконного ввезення товарів, вантажівку скерували на додаткову перевірку. Під час огляду прикордонники спільно з митниками виявили 14,6 тис. кг нового одягу та взуття відомих торгівельних марок.

За цим фактом працівники митниці склали протокол.

Товар вилучили. До слова, його орієнтована вартість складає 20 млн гривень.

Джерело: пресслужба 7 прикордонного Карпатського загону

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.