Львівські підприємства викрили на тендерній змові з реставрації Собору Святого Юра

На змові під час участі в тендері щодо реставрації та пристосування будівель собору святого Юра у Львові викрили дві фірми.

15.09.2023
Львівські підприємства викрили на тендерній змові з реставрації Собору Святого Юра

Про це повідомляє Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету.

Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ “Підприємство “Турист” та ТОВ “Будівельно монтажне підприємство Євробуд”.

Як зазначається, торги оголосило управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації у 2021 року. Йдеться про закупівлю послуг з реставрації та пристосування будівель комплексу Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові. Загальна сума очікуваної вартості закупівель становила 2 192 146 грн.

“Обидві компанії, всупереч Закону України “Про публічні закупівлі”, узгоджували свої дії. Про це свідчать такі докази як використання відповідачами спільних ІР-адрес, наявність господарських відносин між ними тощо. У зв’язку з цими та іншими виявленими фактами, адміністративна колегія Західного МТВ АМКУ оштрафувала згадані підприємства за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів на 68 000 грн кожного”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.