Львівські медики виходили немовля з вагою 600 грамів

Лікарі врятували життя дівчинки, яка народилася передчасно на 24-му тижні вагітності.

10.06.2024
Львівські медики виходили немовля з вагою 600 грамів

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Софійка – третя і дуже бажана дівчинка в родині Данчівських, яка мешкає неподалік Львова. Попередні дві вагітності у її мами Андріани протікали без ускладнень. Коли 32-річна жінка носила під серцем уже третю донечку, у неї почались кровотечі. Була загроза втратити маля.

Лікарі намагалися зберегти вагітність, але все було намарно. На 24 тижні вагітності у жінки сталося відшарування плаценти і єдиним шансом на порятунок і дитини, і мами був – терміновий кесарів розтин.

«Перші тижні життя Софійки були справді боротьбою, адже дівчинка мала незрілі легені і вже в першу добу життя потребувала трьох доз сурфактанту — спеціального препарату, який вводять в легені таких діток, щоб допомогти дихати», — йдеться у повідомленні.

Дитина потребувала апарату штучної вентиляції легень, спеціальних препаратів для дихання, боролася з пневмонією та іншими ускладненнями. Протягом 7 місяців лікарі боролися за життя крихітної дівчинки в реанімації. Згодом Софійку змогли перевести у звичайне відділення.

Після тривалого лікування Софійка набрала вагу до 4,3 кг і її виписали додому. Попереду в дівчинки ще реабілітація.

Нагадаємо, лікарі у Львові виходили хлопчика із вагою 960 грамів. Дитина провела у медзакладі 60 днів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.