Львівські медики прооперували жінку, яка 19 років жила з пухлиною

Хірурги прооперували 68-річну жінку, яку турбували болі в ногах. При обстеженні в її легенях виявили доброякісну пухлину, яка росла 19 років і могла паралізувати її.

08.12.2023
Львівські медики прооперували жінку, яка 19 років жила з пухлиною

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

68-річна Ганна Курій — жителька маленького села на Львівщині. Рік тому її почали турбувати болі в ногах, але до лікаря жінка пішла тільки цього року, коли ліки від болю перестали допомагати.

Під час обстеження у Ганни Курій виявили пухлину, яка займала третину легень, проросла в хребет і почала тиснути на нервові закінчення спинного мозку, що викликало оніміння ніг. Тип пухлини — невринома, переважно доброякісний новоутвір, який походить із нервових закінчень. У жінки невринома безсимптомно росла 19 років — це з’ясували за її розміром.

Оскільки пухлина проросла в хребет, вона могла паралізувати жінку.

Ганну скерували на операцію до лікарні Святого Пантелеймона. Тут її оглянули й вирішили, що оперувати буде команда з нейрохірургів та торакальних хірургів. Лікарі видаляли невриному одночасно. Операція тривала чотири години й минула вдало.

На другу добу після операції Ганну Курій перевели до звичайної палати, а за тиждень відпустили додому.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.