Львівські медики прооперували підлітка без жодного розрізу

У Львові лікарі прооперували 16-річного підлітка з Мукачева, який отримав важкі забої внутрішніх органів, коли впав на карусель.

06.10.2023
Львівські медики прооперували підлітка без жодного розрізу

Про це повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова.

Місяць тому 16-річний Андрій, бавлячись з друзями, випадково наскочив на карусель та сильно забився. Підлітку відразу стало складно дихати і рухатися. Друзі допомогли дійти Андрію дому. Мама хлопця каже, син був знесилений, а шкіра на його обличчі стала дуже темною. Жінка відразу викликала швидку і Андрія доправили до лікарні.

“Перші дні пацієнт постійно блював, трималася висока температура, а жодні знеболювальні не полегшували самопочуття. Травми були важкі і множинні. Забій внутрішніх органів, збільшена від удару в кілька разів печінка та розрив підшлункової залози, через що утворилося дванадцять кіст, які зрослися в одну суцільну”, — йдеться у повідомленні.

Мукачівські медики надали Андрію першу допомогу та лікували впродовж перших кількох тижнів. Та попри це стан хлопця погіршувався. Тож його вирішили транспортувати до Львова. Підлітка скерували на операцію. Її виконали через ротову порожнину.

“За допомогою спеціального апарата з УЗД датчиком лікарі проникли у шлунок і зробили отвір, через який кіста частково витекла. В цей самий отвір хірурги встановили також два стенти, через які ще впродовж кількох тижнів вміст новоутворення витікатиме у шлунок”, — повідомляють медики.

Операція минула вдало. З кожним днем Андрій почувається все ліпше. Хлопець поїхав додому, в Мукачево. Через кілька місяців він повернеться до Львова, аби фахівці зняли стенти.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.