Львівські медики прооперували підлітка без жодного розрізу

У Львові лікарі прооперували 16-річного підлітка з Мукачева, який отримав важкі забої внутрішніх органів, коли впав на карусель.

06.10.2023
Львівські медики прооперували підлітка без жодного розрізу

Про це повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова.

Місяць тому 16-річний Андрій, бавлячись з друзями, випадково наскочив на карусель та сильно забився. Підлітку відразу стало складно дихати і рухатися. Друзі допомогли дійти Андрію дому. Мама хлопця каже, син був знесилений, а шкіра на його обличчі стала дуже темною. Жінка відразу викликала швидку і Андрія доправили до лікарні.

“Перші дні пацієнт постійно блював, трималася висока температура, а жодні знеболювальні не полегшували самопочуття. Травми були важкі і множинні. Забій внутрішніх органів, збільшена від удару в кілька разів печінка та розрив підшлункової залози, через що утворилося дванадцять кіст, які зрослися в одну суцільну”, — йдеться у повідомленні.

Мукачівські медики надали Андрію першу допомогу та лікували впродовж перших кількох тижнів. Та попри це стан хлопця погіршувався. Тож його вирішили транспортувати до Львова. Підлітка скерували на операцію. Її виконали через ротову порожнину.

“За допомогою спеціального апарата з УЗД датчиком лікарі проникли у шлунок і зробили отвір, через який кіста частково витекла. В цей самий отвір хірурги встановили також два стенти, через які ще впродовж кількох тижнів вміст новоутворення витікатиме у шлунок”, — повідомляють медики.

Операція минула вдало. З кожним днем Андрій почувається все ліпше. Хлопець поїхав додому, в Мукачево. Через кілька місяців він повернеться до Львова, аби фахівці зняли стенти.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.