Львівські медики прооперували хлопчика із вадою повік

Офтальмологи Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит” та пластичний хірург Клаус Екснер прооперували 8-річного Данилка із вродженою вадою повік.

28.07.2023
Львівські медики прооперували хлопчика із вадою повік

Про це повідомили на Facebook-сторінці медзакладу.

Подружжя Юрій та Ірина, опікуни Данилка, про діагноз хлопчика — птоз (опущення верхньої повіки) дізнались ще у дитячому будинку. Тож взялися шукати лікарів, які проводять такі втручання. В інтернеті дізналися про Клауса Екснера і одразу йому написали.  А доктор розповів про черговий приїзд до львівського “Охматдиту”. Хлопчика одразу записали на консультацію. В день огляду – Данилка і прооперували. Операція пройшла вдало.

В післяопераційному періоді була потреба в повторній операції по усуненню завороту повіки. Все пройшло теж успішно.

“У нас склався хороший досвід із лікарями. Маємо найбільші сподівання на успіх після втручання і що син матиме 100%-й зір на два ока”,— розповів Юрій, опікун Данилка.

Зараз хлопчик відновлюється і проходить післяопераційну реабілітацію.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.