Львівські медики повернули слух двом дітям

Завдяки кохлеарній імплантації лікарям вдалося повернути здатність чути двом трирічним діткам.

11.03.2024
Львівські медики повернули слух двом дітям

Про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”.

«У нашому Центрі зробили ще дві кохлеарні імплантації! Це вже п’яте таке операційне втручання за крайні 9 місяців! Наші отоларингологи прооперували трирічного хлопчика з Червонограда Львівської області та трирічну дівчинку з Миколаєва (зараз сімʼя проживає у Луцьку). Операційні втручання пройшли успішно», – йдеться у повідомленні.

Пацієнти – це діти з глибокою втратою слуху. Слухові апарати їм не допомагали. Тож кохлеарна імплантація для них стала єдиним шансом почути звуки.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.