Львівські лікарі виходили двійнят, які народилися із патологією нервової системи

Медики у Львові виходили немовлят із Дрогобича, які народились із одним із найпоширеніших неврологічних ускладнень — гіпоксично-ішемічною енцефалопатією.

09.11.2023
Львівські лікарі виходили двійнят, які народилися із патологією нервової системи

Про це повідомили у Центрі дитячої медицини “Охматдиту”.

Діти народилися передчасно, на 36 тижні вагітності мами, для якої це вже треті пологи.

«Малюки поступили до лікарні на наступний день після народження із пологового з гіпоксично-ішемічною енцифалопатією — інфекцією, специфічною для перинатального періоду, гемолітичною хворобою новонароджених та низькою масою при народженні», — йдеться у повідомленні.

Тоді Даміан важив 1 кілограм 780 грамів, а Давид — 2 кілограми 290 грамів.

Діти отримували антибіотикотерапію та інфузійну терапію. А ще фототерапію. У відділенні реанімації та постінтенсивної терапії хлопчики пробули два тижні.

За цей час немовлята набрали вагу: Даміна виписали із вагою 2 кілограми 100 грамів, а Давида — 2 кілограми 600 грамів.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.