Львівські лікарі-отоларингологи допомогли пацієнтам з різних областей України

ЛОР-спеціалісти проконсультували дітей з різних областей України та провели кілька оперативних втручань.

19.02.2024
Львівські лікарі-отоларингологи допомогли пацієнтам з різних областей України

Отоларингологи Центру дитячої медицини «ОХМАТДИТ» провели спільні консультації з польським відомим отохірургом Анджеєм Кжижаняком, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Це не тільки допомога дітям з непересічними отохірургічними випадками, майстер-клас з найдрібнішими та надважливими нюансами отохірургічної тактики та стратегії, це передусім ще й відвага приїзду в країну в час війни», – наголосив керівник Клініки голови та шиї Федір Юрочко.

У лікарні сучасна отохірургія почалася з 2012 року з появою «вушного» мікроскопа та отохірургічного дрилю.

«Багато врятованих дітей, мабуть, найбільше на заході України. Лише в 2023 – 14 оперованих «великих» хірургічних отогенних ускладнень, тисячі випадків врятованого слуху. А з 2023 – кохлеарні імпланти, які дають слух і мовлення потребуючим дітям. Дякуючи колегам-наставникам ростемо й рухаємося у вірному напрямку», – резюмував Юрочко.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.