Львівські гросмейстери відвідали поранених військових

У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.

21.02.2024
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових

Вісім поранених захисників України, які перебувають на лікуванні, мали змогу зіграти з легендарними гросмейстерами Олександром Бєлявським і Адріаном Михальчишиним.

«Збірна ЗСУ» програла досвіду і майстерності, але ніхто не образився.Такі «турніри» є хорошими реабілітаційними заходами.

Два львівських маестро підтвердили свою готовність і надалі допомагати фронту і тилу чим можуть.

Скоро у Львові планують великий благодійний сеанс одночасноі гри, де до героїв замітки приєднаються ще гросмейстери Літинська та Романишин.

Нагадаємо, у березні 2023 року у Львові відбувся захід “Весняний контрнаступ”, на якому 68 учасників мали змогу позмагатись за першість у грі проти професіоналів задля благодійної мети – збору коштів на ЗСУ. Їхніми суперниками були справжні міжнародні гросмейстери: Марта Літинська, Олег Романишин, Олександр Белявський та Адріян Михальчишин, для яких це не перший сеанс одночасної гри в шахи.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.