Львівська область лідирує за кількістю демонтованих радянських пам’яток

З’явилась оновлена статистика демонтованих об’єктів в рамках декомунізації/деколонізації.

26.06.2023
Львівська область лідирує за кількістю демонтованих радянських пам’яток

Про це повідомляє Telegram-канал “Деколонізація.Україна”.

“А ми вітаємо Львівщину з виходом на перше місце щодо демонтованих об’єктів з початку повномасштабної війни. Львівська і Закарпатська області першими будуть повністю очищені від окупаційних маркерів. Змагання триває. А ось сусіднім регіонам варто брати приклад”, – зазначили у повідомленні.

Також у дописі додали, що потішила Полтавщина, завдяки потужній роботі місцевої філії УІНПу, з якою проєкт “Деколонізація. Україна”  активно співпрацює.

“Робоча група з декомунізації при ЛОВА веде свою статистику. Наші дані трохи різняться. Перший етап процесу очищення завершиться 1 липня. Будуть висновки, може і орг. Загалом з десь 260 пам’ятників (ми щотижня виявляєм нові) близько половини можуть бути демонтовані до зазначеної дати. Далі буде. Валимо”, – прокоментував процес декомунізації на Львівщині Олег Радик, радник голови Львівської ОВА.

Нагадаємо, нещодавно перший заступник Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик розповів, що  більшість територіальних громад, себто їх керівництво, Львівщини дали зобовʼязання до 1 липня очиститись від комуністичних назв вулиць і памʼятників-маркерів окупації.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.