Львівська міськрада затвердила детальний план майбутнього спорткомплексу у Великих Грибовичах

Виконком надав дозвіл на розробку проєктно-кошторисної документації, замовником якої є ЛКП «Спортресурс». Її місто планує отримати наприкінці літа.

13.02.2024
Львівська міськрада затвердила детальний план майбутнього спорткомплексу у Великих Грибовичах

Переможець архітектурного конкурсу, який місто провело ще у 2022 році, має запропонувати ескізний проєкт та проєктно-кошторисну документацію на будівництво стрілецького тиру. А після оформлення документів на землю вирішуватимуть питання щодо першої черги будівництва, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Цей тир і стрільбище – невід’ємна частина програми нашого національного спротиву. Адже ворог, з яким ми зараз боремося на сході та півдні країни, назавжди залишиться нашим сусідом. Навіть після перемоги, в яку ми всі віримо. А тому треба бути готовими. Майбутній спорткомплекс у Великих Грибовичах буде корисним – тут зможуть тренуватися і готуватися всі, хто готовий буде взяти зброю до рук», – зазначив директор департаменту містобудування Тарас Кубай.

Міська рада проводить всі потрібні процедури перед початком масштабного будівництва.

Місяць тому також було проведено громадські слухання за участі архітекторів, військових та керівників офісів. Запрошували також і мешканців громад.

«Важливо: у межах детального плану немає житлових будинків. Під час його розробки проєктанти неодноразово консультувалися з представниками спортивних стрілецьких федерацій та військовими, щоб дотриматися всіх безпекових вимог», – наголосили в департаменті містобудування.

До слова, проєктоване стрільбище у Великих Грибовичах передбачає велику кількість стрілецьких дистанцій на 25, 50, 100, 300 та 600 метрів, закритих та напівзакритих тирів, полів для спортивного пейнтболу та страйкболу, стендів для дробової стрільби, компакт-спортингу та полів для стрільби з лука. Для потреб такого комплексу також запроєктовано адмінбудівлю з навчальними приміщеннями, кімнатами для стрільців, спеціалізованими магазинами, адміністративними та допоміжними приміщеннями.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.