Львівська міськрада виставить на продаж 4 земельні ділянки

У квітні на аукціоні продаватимуть три земельні ділянки під промисловість у Львові, одну – у Зарудцях під будівництво закладу торгівлі. Земельні торги стартують уже з наступного тижня.

05.04.2024
Львівська міськрада виставить на продаж 4 земельні ділянки

Як повідомляє “Львів. Містобудування”, 9 квітня на земельні торги виставлено понад 5 га: землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони. Локація – вулиця Північна, яка знаходиться поруч із однією з найкращих промислових зон міста «Сигнівка». А відтак має значні переваги – розвинену інфраструктуру та зручний доїзд. Початкова ціна лоту – 43 301 729 гривень.

Ще один аукціон відбудеться 23 квітня, де продаватимуть одразу три ділянки. Під промисловість продаватимуть 0,36 га на вулицях Суботівська-Іванни Блажкевич, а початкова ціна – 4 922 718 гривень.

Також 2,0532 га у промзоні “Сигнівка”  на вулиці вул. Данила Апостола ділянка стартуватиме від 19 548 723 гривень.

В обох випадках йдеться про землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони, які призначені під промисловість.

Окрім того, ще одну ділянку міська рада продаватиме у Зарудцях – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Йдеться про 0,1715 га на вулиці Франка. Стартуватимуть торги з 600 250 гривень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.