Львівська бригада показала, як знищує ворога за допомогою дронів

103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України отримала для виконання бойових завдань одні з найкращих дронів за стандартами якості.

26.10.2023
Львівська бригада показала, як знищує ворога за допомогою дронів

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, зараз безпілотні літальні апарати інтегровані майже в кожен етап бойових дій.

103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України отримала для виконання бойових завдань одні з найкращих дронів за стандартами якості.

«Вони роблять розвідку на далекі та близькі відстані, вдало фіксують противника та наносять вогневе ураження. Ці дрони можуть працювати та володіти обстановкою на полі бою в режимі онлайн 24/7», – зазначили захисники зі 103-ї бригади.

Бійці показали, як застосовують безпілотники на практиці. Відео можна переглянути за посиланням.

Воїни кажуть: дронів потрібно багато, адже – чим більше дронів, тим менше окупантів.

«На війні дрони – це розхідний матеріал. Не завжди пілоту вдається повернути «пташку». На жаль, це невідʼємна частина нашої роботи. Дякуємо Львівській ОВА за допомогу в отриманні засобів для подолання ворога та вдалого виконання поставлених цілей та задач», – наголошують бійці.

Окрім того, Львівська ОВА скерувала на потреби 80-ї окремої десантно-штурмової бригади 3 млн 275 тисяч гривень. За ці кошти військові закуповують ручні гранатомети. Частину з них вже отримали на озброєння. Більше за посиланням.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.