Львів’янин незаконно переправляв громадян України та росії через кордон

Свої послуги оцінив у 1400 доларів з чоловіка.

17.05.2023
Львів’янин незаконно переправляв громадян України та росії через кордон

У Львівській обласній прокуратурі розповіли, що повідомили про підозру львів’янину за фактами незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

За даними слідства, підозрюваний під час дії воєнного стану сприяв у незаконному перетині державного кордону. За грошову винагороду він обіцяв надати пакет фіктивних документів, на основі яких неправомірно вносились дані чоловіків до системи «Шлях». Таким чином їм дозволявся виїзд за межі України як водіям вантажівок. 

Його «клієнтами» були громадяни України та рф. Свої послуги оцінив у 1 400 доларів з особи.

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України, після одержання ним грошових коштів у сумі 4 200 доларів та 1 600 євро. Тривають слідчі дії.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.