Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах

Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.

25.02.2024
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах

Як показують перші роки війни, лише за допомогою небайдужих українців держава може протистояти навалі окупантів. Тому ми і бачимо зараз заяви державних посадовців різних рівнів стосовно збільшення виробництва дронів цивільним населенням України, назвемо це “Зберемо дрон на кожній кухні”.

Створені проекти Victory drones та SocialdroneUA, які вчать звичайних українців, використовуючи відео інструкції, збирати дрони-камікадзе в домашніх умовах.

Львів’янин Євген Пилипишин одним з перших розпочав самостійну збірку дронів в домашніх умовах і робить це доволі успішно. Це семидюймові FPV-дрони, дальністю польоту 10-12 км і корисним навантаженням 1,5-2,0 кг.

Зараз Євген збирає по декілька дронів в місяць і робив би їх більше, якби було б належне фінансове забезпечення. Загалом вартість запчастин для одного дрона камікадзе на Aliexpress становить біля 8-ми тисяч грн. Євген витрачає на збірку однієї “пташки” біля трьох годин. От і порахуйте, скільки він міг би збирати за місяць! 50 дронів. І якщо один дрон забере життя лише одного орка це вже – 50 загарбників в місяць!

Глянути як це робить Євген можна на Facebook-сторінці, а також – Tik-Tok.

Закликаю долучитися до збору коштів на запчастини до дронів, малих донатів не буває, кожна гривня важлива, пам’ятайте. Я розумію, що це заїжджена фраза, але це насправді працює. Зараз в багатьох українців хтось з родичів або близьких воює на фронті та потребує підтримки, моральної та матеріальної, але навіть невелика сума, яку ви задонатите на дрони, допоможе виготовити більше пташок для наших захисників.

Задонатити можна за посиланням.

Також Євген проводить зараз розіграш призу за донат. Хочеш знати що за приз? Заходь за посиланням.

Якщо ж хтось хотів би навчитися самому складати ці дрони – на навчальній платформі Prometheus можна пройти безкоштовний відеокурс.

Дякую!

Олег Вандаш

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.