Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати

Сьогодні у Львові вчергове пройшла акція “Гроші на ЗСУ”. Під стінами Львівської міської ради зібралось кілька десятків волонтерів та небайдужих містян.

20.01.2024
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Фото Діани Болюх, Юлії Гайдучок

За словами однієї з учасниць акції, волонтери з’ясували, що місто має можливість здійснювати закупівлі озброєння для військових. Однак влада понад рік стверджує протилежне.

«Ми вимагаємо, щоб фінансування зараз збільшили та скоротили недоцільні витрати, які є у період війни. Це, наприклад, – бруківка, ремонти фасадів, будівництво непотрібних об’єктів», – зазначила мітингувальниця.

На питання чи реагує влада на вимоги протестувальників, небайдужі львів’яни відповіли, що провели ряд зустрічей і напрацювань з бюджетною комісією стосовно блокування закупівель. Утім, поки результату немає.

Учасники акції вкотре наголошували на потребах наших захисників і захисниць та закликали владу міста прийняти норму, згідно з якою 20% бюджету буде витрачатись на підтримку ЗСУ.

Діана Болюх, Юлія Гайдучок

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.