Львів’янку, яку збив автомобіль, оштрафували за порушення ПДР

Жінка вийшла на дорогу поза пішохідним переходом та спричинила ДТП.

29.01.2024
Львів’янку, яку збив автомобіль, оштрафували за порушення ПДР

9 листопада 2023 року близько 06:40 жінка вийшла на проїзну частину вул. Городоцької поза пішохідним переходом, де її збив автомобіль марки Smart, повідомляє Zaxid.net.

ДТП трапилась поруч із будинком №257. У постанові суду вказано, що унаслідок зіткнення авто отримало механічні пошкодження.

Щодо пішохідки поліція склала протокол про адмінправопорушення через порушення нею правил дорожнього руху, що призвело до ДТП. На засідання суду жінка не прийшла, але подала заяву, у якій визнала свою провину.

Справу розглянула суддя Ірина Мруць, яка дослідила усі матеріали та оштрафувала жінку на 850 грн, а також зобов’язала сплатити 605 грн судового збору. На постанову ще може бути подана апеляція.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.