Львів’янка стала світовою суддею з кави

Українська підприємниця Надія Шлапак з Львова спільно з чоловіком є засновниками мережі кав’ярень “Креденц”.

22.06.2024
Львів’янка стала світовою суддею з кави

Про це Надія Шлапак повідомила на своїй Facebook-сторінці.

“Друзі я стала світовою суддею з кави!!! Колись лише мріяла, щоб українців знали в цілому світі, як добрих фахівців своєї справи. Це була моя друга спроба, після негативного результату в Афінах, думала, що не повернусь до суддівства ніколи“, – зазначила Шлапак.

Вона додала, що понад рік сумнівалась, чи брати участь у кавовому чемпіонаті. Утім підприємиця виявила стійкість, багато працювала над своїм прагненням, сенсоричною та практичною фаховістю.

“Одним словом, це все я до того, що заслужила на ваші вітання. Ваш сертифікований суддя WBC і WBrC“, – підсумувала Надія Шлапак.

Варто зазначити, що кавові чемпіонати в світі проводяться з метою визнання якісних сортів кави та різних способів її приготування.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.