Львів’янка Оксана Мазур стала переможницею Міжнародної літературної премії ім. Василя Портяка

До Комітету Літературної премії було надіслано 126 творів з різних куточків України та Європи.

01.04.2024
Львів’янка Оксана Мазур стала переможницею Міжнародної літературної премії ім. Василя Портяка

Як повідомив літератор, журналіст, громадський активіст Микола Гриценко, журі конкурсу назвало імена 15 авторів, твори яких увійшли до фіналу.

Перемогу на конкурсі здобула львів’янка Оксана Мазур з твором «На псевдо «Рибка». Друге місце посів Богдан Гасюк, автор твору «Бабине літо», м. Київ. Третє місце здобула Маргарита Жиліна з Дніпра, «Дівчинка, яка обійняла вогонь».

До слова, премія заснована у 2019 році з ініціативи Фастівської міськради та Національної спілки письменників України на вшанування пам’яті одного з кращих новелістів та з метою сприяння розвитку короткої прози в сучасній українській літературі.

Прізвища лауреатів щорічно оприлюднюються 31 березня в День народження Василя Портяка.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.