Львів’ян запрошують на воєнну драму «Шлях поколінь», щоб зібрати гроші на дрони

Цього тижня, 12 жовтня, в прокат виходить воєнна драма «Шлях поколінь» режисера Михайла Ухмана. Фільм, у якому герой постає перед складним вибором в час російсько-української війни.

10.10.2023
Львів’ян запрошують на воєнну драму «Шлях поколінь», щоб зібрати гроші на дрони

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Події стрічки «Шлях поколінь» відбуваються у 2014 році. За сюжетом, молодий програміст Назар, який не бажає воювати, бачить уві сні українського воїна з минулого. Між ними відбувається непроста розмова, яка ставить героя перед важливим вибором і змінює його майбутнє.

Автор фільму Михайло Ухман знає про війну безпосередньо. Він був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині.

«Не про сльози. Не про зраду. Про те, що за Україну треба не вмирати, а жити і вбивати. Бо лише сильних поважають. На сильних не нападають. Саме так характеризує свій фільм режисер. Шлях поколінь – фільм-пророцтво, фільм-стимул для українців усіх вікових категорій. Дуже талановита робота військового журналіста, воїна-добровольця, режисера Михайло Ухман. Стрічку знімали у 2020 році – на фронті, за 20 кілометрів від тимчасово окупованого Донецька. Крім професійних акторів, у ній знялись українські воїни, які на той момент брали участь у бойових діях. А БТРи, які можна побачити на кадрах, і зараз захищають Україну на Донецькому напрямку.Мав честь відвідати допремʼєрний показ. Це кіно, яке викликає гордість за Україну. З 12 жовтня стрічка буде у прокаті. Запрошую усіх запланувати похід. Беріть рідних, сусідів, друзів. Вона того варта», – зауважив очільник Львівщини Максим Козицький після відвідин допремʼєрного показу.

Він також розповів, що під час показів фільму у США, Канаді і Європі зібрали нашим воїнам кілька мільйонів гривень. За них уже купили дрони, машини та інші необхідні речі. Частину грошей, які акумулюють з квитків під час показів в Україні, також скерують на дрони.

Ролі у фільмі виконали Володимир Ніколаєнко, Лариса Руснак, Назар Борушок, Олексій Паламаренко, Світлана Матвіїшин та інші. Крім професійних акторів, у стрічці знялись військові, які на момент фільмування виконували бойові дії.

Трейлер фільму за посиланням.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.