Львів’ян запрошують на благодійну премʼєру балету «Тіні забутих предків» на підтримку військових

2 грудня, о 17.00 на сцені Львівського Національного академічного театру опери та балету відбудеться світова премʼєра балету «Тіні забутих предків» за однойменною повістю Михайла Коцюбинського, а всі кошти виручені від продажу квитків будуть в повному обсязі розподілені між 80 Бригадою ОДШБР, 125 Бригадою ТРО, 103 Бригадою ТРО та Бригадою НГУ «Азов».

27.11.2023
Львів’ян запрошують на благодійну премʼєру балету «Тіні забутих предків» на підтримку військових

Про це повідомив директор гуртового ринку “Шувар” Іван Федишин.

“Шановні друзі, колеги , підприємці та партнери Shuvar’s Family!

Маю за честь запросити на другу в цьому році благочинну подію, організовану за підтримки групи компаній «Шувар» та партнерів – компанії SoftServe та «Благодійного фонду Козицького» Kozytskyi Charity Foundation”, – зазначив Федишин.

В рамках події відбудеться виставка із експозицією виробів Етно-галереї Роксоляни Шимчук та тихий аукціон, кошти із якого теж будуть направлені на потреби військових.

“Дякую всім, хто вже долучився! Із наближенням премʼєри квитків стає менше, проте у вас ще є шанс відвідати мистецьку подію та спільно із Shuvar’s Family допомогти захисникам“, – додав директор “Шувару”.

Квитки можна придбати за телефоном 099 327 50 97 – Тетяна.

“Стійкість та міць наших воїнів ЗСУ підсилюють злагоджені дії як на передовій, так і на будь-яких інших, не менш значущих, позиціях.

Давайте спільно зробимо добру справу заради Перемоги! Слава Україні!” – підсумував Федишин.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.