Львів’ян просять стати помічниками Святого Миколая для мешканців пансіонатів.

Цьогоріч допомагають Львівському та Підбузькому пансіонатам.

20.11.2023
Львів’ян просять стати помічниками Святого Миколая для мешканців пансіонатів.

Як повідомляє  Радіо “Львівська хвиля”, мешканці пансіонатів просять під подушку солодощі, фрукти, гаджети та книжки.

Директорка організації Благодійного проекту “Старість НА радість” Дарія Порицька зазначила, що потрібно обрати листа та залишити в коментарях плюсик. Далі – підготувати подарунок.

«Ми цього року допомагаємо двом пансіонатам – Львівському та Підбузькому. Мешканці пишуть листи до святого Миколая. Ми їх збираємо та публікуємо у соцмережах, де їх розбирають люди і потім присилають нам подарунки. А ми у свою чергу 5 грудня робимо для них свято.»

Також ви можете підтримати ініціативу фінансово. За ці гроші волонтери куплять мандарини та цукерки для стареньких. Деталі у фейсбуці «Старість на радість».

Якщо ви хочете допомогти, ви можете перерахувати кошти на сюди:

https://send.monobank.ua/jar/8kHs8r7iSb

Номер картки банки:

5375 4112 1035 9118

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.