Львів повертатиме закладам харчування та продуктовим магазинам 50% вартості генераторів

Ініціатива покликана підтримати малий та середній бізнес.

29.11.2022
Львів повертатиме закладам харчування та продуктовим магазинам 50% вартості генераторів
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. 

Сьогодні, 29 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення “Про схвалення змін до Положення про ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану”. Документ передбачає впровадження ваучера на енергозабезпечення, яким зможуть скористатись львівські підприємці ресторанної сфери та роздрібної торгівлі харчовими продуктами. Це означає, що бізнес зможе отримати допомогу від міста у розмірі до 80 тис. грн на закупівлю електрогенераторів для своєї роботи.

“Процедура буде простою – підприємці подаватимуть заяви та пакет документів до ЦНАПу, а експертна комісія швидко їх розглядатиме та прийматиме рішення”, – зазначила Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку.

Частина підприємців зараз працюють та мають генератори, але частина не функціонує, тому що немає електрики. 

“Насправді ми можемо цим рішенням запустити сотні пунктів обігріву – Пунктів Незламності – де можна зарядити телефон, отримати гарячу воду, скористатись вбиральнею тощо. Ті підприємці, які подаватимуть заявки на отримання фінансової допомоги від міста, мають обов’язково впускати відвідувачів. Наша задача – збільшити кількість точок, які будуть працювати в умовах повної відсутності теплопостачання та електропостачання”, – акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

У департаменті економічного розвитку зазначили, що відшкодування поширюються на пристрої, які були закуплені після 24 лютого 2022 року. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.