Львів побив температурні рекорди за останні 38 років

Рекордно висока температура у місті фіксується два дні поспіль.

10.04.2024
Львів побив температурні рекорди за останні 38 років

Впродовж 8-9 квітня синоптики фіксують у Львові нові історичні температурні рекорди, повідомили у Львівському гідрометцентрі.

8 квітня стало найтеплішим днем у Львові за останні 38 років. Востаннє температурний рекорд у цей день синоптики фіксували у 1986 році, тоді температура повітря була +24,8°C.

9 квітня зафіксовано 25,8° тепла, а у 1986 році спостерігалося 24,7° тепла.

10 квітня на Львівщині прогнозують мінливу хмарність без значних опадів. Уночі та зранку можливий слабкий туман. Температура повітря вночі становитиме +9-14°С, а вдень +19-24°С. У Львові очікується така ж погода. Вночі +9–11°С, вдень +22 – 24°С.

11 квітня стовпчики термометра вдень показуватимуть +15°C, вночі ж +10°C.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.