ЛОВА закликала керуватися математикою, а не політикою при обговоренні закупівлі дронів

Андрій Годик відреагував на синхронні медійні посили від першого заступника Львівського міського голови Андрій Москаленко та активіста Святослава Літинського.

19.10.2023
ЛОВА закликала керуватися математикою, а не політикою при обговоренні закупівлі дронів

Про це перший заступник начальника Львівської ОВА  написав на своїй Facebook-сторінці.

“Уже не вперше чую від пана Літинського, що Львівська ОВА не купила жодного дрона. Це не зовсім так. А точніше, взагалі не так. Львівська ОВА на 40 млн гривень профінансувала закупівлі дронів/антидронного обладнання для восьми військових підрозділів із Львівщини”, – зазначив Годик.

За них військові придбали / законтрактували 184 дрони типу Mavic 3 в його різних модифікаціях – Matrice 30T, антидронна система типу PIRANHA-3HAD, PIRANHA-5HAD-R, безпілотні авіаційні комплекси DH-1 «ДОМАХА», БПС SHARK.

“До цього додаймо понад 3 сотні дронів, які вдалось упродовж цього року спільно з волонтерами, бізнесом, артистами, спортсменами і просто небайдужими людьми передати для наших ЗСУ!

Дякую кожному волонтеру! У нас спільні завдання і єдина мета!

Якщо ж прибічники окремих політичних сил хочуть порахувати витрати ЛОВА, то виключіть політику, увімкніть математику“, – підсумував Андрій Годик.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.