Лікарі врятували 9-річну львів’янку з нирковою недостатністю

У відділення реанімації та інтенсивної терапії лікарні Тереза потрапила у критичному стані.

22.05.2024
Лікарі врятували 9-річну львів’янку з нирковою недостатністю

Про це повідомляє Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

“У маленької пацієнтки були ознаки преренальної гострої ниркової недостатності, яка виникла через кишкову інфекцію. Тереза була сильно зневоднена, у пригніченій свідомості. Сечовипускання не було понад добу, відповідно наросли показники азотемії. Креатинін та сечовина були критично високі. Ми одразу розпочали нирковозамісну терапію методом гемодіалізу, дезінтоксикаційну терапію для виведення токсичних речовин. Також дуже швидко потрібно було відновити водно-електролітний баланс“, – розповіла дитяча анестезіологиня Іванна Андрейчук.

Дитині вдалось відновити функцію нирок за 3 сеанси гемодіалізу, а також пролікувати інфекцію, яка спричинила важкий стан дівчинки. Правильно встановлений діагноз та адекватно підібране лікування порятувало 9-річну львів’янку.

Зараз дівчинка перебуває під пильним наглядом нефрологів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.