Козицький розповів, що біатлонне стрільбище на Львівщині не реконструюють

У липні цьогоріч був оголошений тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища у Новояворівську. Тоді загальна кошторисна вартість реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську становила орієнтовно 96 млн гривень.

11.09.2023
Козицький розповів, що біатлонне стрільбище на Львівщині не реконструюють

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, згідно з проєктом, на об’єкті мали замінити зношений дорожній одяг, там повинна була запрацювати новітня система освітлення тощо. Однак договір щодо реконструкції так і не підписали.

Причину пояснив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Уже другий рік весь український народ протистоїть повномасштабному вторгненню poсіян. Ми маємо бути згуртовані як ніколи. І всі разом працювати на перемогу! Саме тому договір щодо реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас Львівського обласного центру олімпійської підготовки у місті Новояворівськ так і не був підписаний. Вони почекають. Ці кошти – 1 млн грн з обласного бюджету та 9 млн грн з бюджету Новояворівської ТГ, які були передбачені на цей рік, зараз краще спрямувати на медичне чи соціальне забезпечення жителів Львівщини. Вірю, що після нашої перемоги всі разом урочисто відкриємо ще не одну арену!», – наголосив Максим Козицький.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.