Козицький розповів, що біатлонне стрільбище на Львівщині не реконструюють

У липні цьогоріч був оголошений тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища у Новояворівську. Тоді загальна кошторисна вартість реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську становила орієнтовно 96 млн гривень.

11.09.2023
Козицький розповів, що біатлонне стрільбище на Львівщині не реконструюють

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, згідно з проєктом, на об’єкті мали замінити зношений дорожній одяг, там повинна була запрацювати новітня система освітлення тощо. Однак договір щодо реконструкції так і не підписали.

Причину пояснив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Уже другий рік весь український народ протистоїть повномасштабному вторгненню poсіян. Ми маємо бути згуртовані як ніколи. І всі разом працювати на перемогу! Саме тому договір щодо реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас Львівського обласного центру олімпійської підготовки у місті Новояворівськ так і не був підписаний. Вони почекають. Ці кошти – 1 млн грн з обласного бюджету та 9 млн грн з бюджету Новояворівської ТГ, які були передбачені на цей рік, зараз краще спрямувати на медичне чи соціальне забезпечення жителів Львівщини. Вірю, що після нашої перемоги всі разом урочисто відкриємо ще не одну арену!», – наголосив Максим Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.