Кооперативний молокозавод на Львівщині випустив першу партію продукції

Перший створений в Україні кооперативний молокозавод «Набіл» в селі Утішків біля Буська випустив першу партію продукції з доданою вартістю – йогурт і кефір.

04.10.2023
Кооперативний молокозавод на Львівщині випустив першу партію продукції

Про це повідомили на Facebook-сторінці Embassy of Canada to Ukraine.

Продукція вже надійшла до торгових мереж Львівщини та Івано-Франківщини.

“Бажаємо заводу комерційного успіху, а українським кооператорам, фермерам і сільським громадам – миру і процвітання!” – зазначили у повідомленні.

Завод збудували за фінансової підтримки уряду Канади.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.