Колишній керівник Львівського ТЦК та СП Олександр Тіщенко продовжує допомагати тим, хто на передовій

Загалом 4 дрони отримали українські захисники на Куп’янському та Запорізьких напрямках.

18.09.2023
Колишній керівник Львівського ТЦК та СП Олександр Тіщенко продовжує допомагати тим, хто на передовій

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Олександр Тіщенко, колишній керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“DJI Mavic 3T – для розвідників. Нову пташку ми передали одному з бойових підрозділів на Купʼянський напрямок.

Зовсім нещодавно до мене надійшов запит від розвідвзводу, а сьогодні потрібний їм дрон вже на передовій, допомагає долати ворога.

Дякую команді Благодійного проєкту “Пташки Перемоги” та усім волонтерам і меценатам за системну підтримку Збройних сил та за те, що у короткі терміни закриваємо їхні потреби“, – зазначив Тіщенко.

Ще три пташки Autel EVO Max 4T відправили на Запорізький напрямок у розвідувальний батальйон.

“Дякую фонду Support Ukraine, Тарасу Мельнику та Сергію Мамчуру за допомогу. Разом переможемо! ” – підсумував Тіщенко.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.