Керівника Яворівського лісництва оштрафували за хабар

Суд виніс вирок посадовцю Яворівського лісництва Тарасу Слободі, який вимагав 60,5 тис. грн за продаж деревини із підконтрольної йому філії «Рава-Руське лісове господарство».

19.02.2024
Керівника Яворівського лісництва оштрафували за хабар

У березні 2023 року лісничий отримав 60,5 тис. грн хабара за продаж деревини з території лісгоспу без оформлення необхідних документів, повідомляє Zaxid.net.

Посадовця викрили правоохоронці та порушили щодо нього кримінальну справу через хабарництво.

У суді посадовець визнав свою провину та просив його суворо не карати, зокрема наголошував, що має на утриманні двох дітей.

Справу розглянула суддя Наталія Швед, яка дослідила усі матеріали та призначила Тарасу Слободі 51 тис. грн штрафу з річною забороною працювати на адміністративних посадах у філії «Рава-Руське лісове господарство».

Арештовану деревину передадуть на потреби ЗСУ. Вирок ще можна оскаржити.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.