Керівник районного ТЦК та СП на Франківщині нараховував премії собі та дружині

Правоохоронці в Івано-Франківській області викрили керівника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на корупції.

30.08.2023
Керівник районного ТЦК та СП на Франківщині нараховував премії собі та дружині

Про це повідомили на сайті Національної поліції України.

Як зазначається, дружина начальника військкомату працювала у прямому підпорядкуванні свого чоловіка.

“Фігурант не вжив ніяких заходів щодо недопущення у нього реального конфлікту інтересів та не повідомив про це відповідні органи у встановленому законом порядку. Крім того, чоловік, діючи в умовах порушення законодавства, у період з квітня 2022 по липень 2023 року підписував документи щодо нарахування премій та надбавок собі й дружині”, — йдеться у повідомленні.

Керівник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, імовірно, порушив вимоги ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”.

Санкція статті передбачає штраф від 1700 до 6800 грн.

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.