Група осіб на Львівщині продавала навушники під виглядом світового бренду

Зовмисники рекламували та продавали фальсифікат через соцмережі.

19.04.2024
Група осіб на Львівщині продавала навушники під виглядом світового бренду

Як повідомляє Поліція Львівської області, троє осіб під виглядом оригінального товару світового бренду продавали в інтернеті неякісні підробки за привабливими цінами.

Зокрема, фальсифікат зберігали на орендованих квартирах у Львові та Винниках. Ознак схожості своєму товару з оригіналом вони надавали за допомогою поліграфічної пакувальної продукції. Там же зловмисники фотографували підроблений товар для рекламування у соціальних мережах.

Надалі вони реалізовували товар через спеціально створені акаунти в Instаgram. Клієнти отримували замовлення поштою.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів поліцейські вилучили понад 150 одиниць фальсифікату, а також пакувальні та рекламні матеріали, носії електронної інформації.

До слова, компанії – власниці бренду завдано збитків на понад 1,2 млн грн. Ці кошти обвинувачені добровільно відшкодували.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.