Громаді на Львівщині повернуть 116 га землі

Господарський суд Львівської області розірвав договори про оренду трьох земельних ділянок.

13.05.2024
Громаді на Львівщині повернуть 116 га землі

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Земельні ділянки знаходяться у руслі річки Верещиця. Вони розташовані на території Великолюбінської громади.

У 2004 році приватні підприємці орендували водний об’єкт для здійснення рибогосподарської діяльності. При цьому для них встановили мінімальну орендну плату, оскільки врахували необхідність розвитку регіону.

Однак підприємці неналежно виконували умови договору. Зокрема, останні три роки не сплачували орендну плату. Таким чином до місцевого бюджету не надійшла значна сума коштів.

Окрім цього, протягом майже 20 років підприємці не вели будь-якої господарської діяльності зі створення рибного господарства. На цих землях зафіксовано неконтрольоване заболочення та підтоплення ґрунтів, залісення та стихійне засмічення.

“Реагуючи на порушення, прокуратура стала на захист інтересів держави та звернулась до суду з відповідними позовами. Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив позови в повному обсязі. Наразі розірвано договори оренди землі та зобов’язано повернути вищевказані землі”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.