Елітну нерухомість на набережній ставу у Тернополі можуть передати у державну власність

Елітні будинки, які побудували на вулиці Урожайна, 15 у Тернополі, можуть передати у власність громади.

11.12.2023
Елітну нерухомість на набережній ставу у Тернополі можуть передати у державну власність

Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, суд задовільнив позов прокуратури про скасування рішення ТМР щодо ділянки землі по вул. Урожайна у прибережній смузі Тернопільського ставу.

“Західним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу керівника Тернопільської обласної прокуратури щодо відмови в задоволенні позову до Тернопільської міської ради, ОК «Вінд» про визнання незаконним та скасування рішення ТМР, визнання недійсним договору оренди землі, скасування речового права та повернення земельної ділянки площею 0, 4060 га вартістю понад 3 млн 600 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

Сесія органу місцевого самоврядування у лютому 2018 року надало кооперативу «Вінд» в оренду на 25 років земельну ділянку на вул. Урожайна, 15, площею 0, 4060 га.

На земельній ділянці розташоване майно, зареєстроване як 9 «елінгів лодочної станції». Вого не відноситься до об’єктів, що можуть на ній знаходитися та експлуатуватися та не належать ОК «Вінд», тобто фактично є самочинно збудованими. Йдеться про приватні будинки, збудовані в парку Загребелля.

Відтак скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове рішення – про задоволення позовних вимог прокуратури в повному обсязі.

Рішення суду вступило в законну силу.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.