Ексначальника Тернопільської податкової ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів

17 квітня Тернопільський міськрайонний засудив експодатківця Євгена Воробця у справі про його вимагання і отримання у тернополянина більше 1 млн гривень хабаря у вересні 2020 року.

19.04.2024
Ексначальника Тернопільської податкової ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів

Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, колишній начальник Тернопільської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Тернопільській області разом із трьома спільниками вимагав 40 тис доларів неіснуючого боргу в тернополянина.

Експосадовця засудили до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, його сина – до 5 років 6 місяців тюрми з конфіскацією майна, а двох спільників за примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань – до 4 років ув’язнення.

Воробець разом із своїм сином, залучивши ще двох жителів Тернопільщини, яким повідомлено неправдиву інформацію про наявність боргу у потерпілого, вимагали у чоловіка гроші. Потерпілий мав віддати 40 тис. доларів за нібито привласнену ним продукцію під час роботи на підприємстві, керівником якого був син експосадовця.

При отриманні частини «боргу» в сумі 10 тис доларів вимагачів затримали правоохоронці.

Як повідомляє «Судова влада», вирок винесли екс-податківцю Євгену Воробцю, його сину Василю та ще двом спільникам: Миколі Богуну та Назару Лободі. Вирок ще не набрав законної сили, його можна оскаржити.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.