Дивіться, воювати будуть не всі. Але в армії буде більшість

Ветерани без ноги чи руки свідомо лишаються в армії. Бо вони пацани вопше красави. Обмежено придатні, але здатні виконувати важливі задачі. Вони розвантажують систему – здоровіші за них можуть воювати.

13.09.2023
Дивіться, воювати будуть не всі. Але в армії буде більшість

Люди з невиліковними хворобами – я знаю і таких в армії. Гіпертоники, як я, або люди з проблемами з хребтом, як у мене (або значно гіршими проблемами, я хоч броник тягаю значно рідше) – це взагалі значна частина людей в армії віком за 45-50+. Навіть несерйозно про це говорити під час війни.

Мені дуже подобається мирний Київ. Мене не дратують люди, що тусують в кафе. Може, мене б тригерило, якби я був штурмовиком, не знаю. Але як дивлюсь на них, і розумію, що і їх скоро мобілізують. І найкраща порада, яку б я їм дав: йдіть на цивільні курси з тактики, стрільби і такмеду. Це те, що я не зробив перед 24 лютого 2022 року, і це було тупо тупо.

Якщо ви в армії опинитесь в логістиці, РАО чи продслужбі – те навчання все одно не завадить. Вас в армії навчатимуть, але попередній досвід дасть вам перевагу. Якщо доведеться воювати – це підвищить ваші і так доволі високі шанси дожити до перемоги. Так, я поховав багато людей, і це мій біль, але чисто статистично – переважна більшість вийде з цієї війни живими і неушкодженими.

Хвороби, які робили вас непридатними в мирний час, на війні – вже не привід. Якщо ви ви в мирному житті ходите на роботу, їздите за кермом, дієздатні – що ж, в армії вам точно є робота. Поруч з вами в штабі служитиме ветеран з ампутацією, і повірте – йому буде не легше. Економічний фронт – це звучить круто, але ніт. Волонтерка – це важливо, але і ви потрібні армії.

Нам точно не жопа, ми на зло минулорічним прогнозам наших західних друзів реально перемагаємо чисельнішого ворога. Але нам треба за це взятись усім. Врешті, коли ми разом, ми завжди перемагаємо.

Автор: Євген Манженко, військовослужбовець

Джерело

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.