Директора комунального підприємства, який на смерть збив жінку у Львові, засудили

На суді чоловік свою провину заперечив, та стверджував, що аварія сталася з вини загиблої.

16.02.2024
Директора комунального підприємства, який на смерть збив жінку у Львові, засудили

Попри те, що обвинувачений свою провину заперечував, Франківський районний суд Львова визнав його винним та засудив до семи років ув’язнення, повідомляє Lviv.media.

Аварія трапилась 18 лютого 2014 року на вул. Науковій. Директор солонківського КП «Амарант» їхав за кермом автомобіля ВАЗ-21099. За даними аналітичної платформи YouControl директором цього КП є Юрій Пташник.

Під час руху Птаншник вирішив повернути ліворуч, проте не врахував, що в цей самий момент дорогу переходила пішохідка. Водій не загальмував вчасно та збив жінку. Внаслідок зіткнення потерпіла перелетіла через авто. Від удару об асфальт жінка отримала важкі поранення, через які загинула.

На суді Пташник свою провину заперечив, та стверджував, що ДТП сталася з вини загиблої, яка несподівано вийшла на проїжджу частину. Також водій заявив, що вжив усіх можливих заходів, щоб уникнути зіткнення, зокрема, побачивши жінку на дорозі, одразу намагався гальмувати. Слідчим це твердження підтвердити не вдалося, адже на дорозі на місці аварії слідів гальмування не було. Також чоловік та син загиблої жінки зазначили, що Юрій Пташник не просив у них вибачення за скоєну аварію та не виражав свого співчуття.

Розглянувши всі матеріали справи, суд  визнав чоловік винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху. Винуватця ДТП засудили до семи років ув’язнення, заборонили йому керувати транспортом на три роки та зобов’язали його виплатити чоловікові загиблої 700 тис. грн компенсації за заподіяну моральну шкоду. Цей вирок обвинувачений ще може оскаржити.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.