Дві жінки на Тернопільщині заразилися сказом від домашнього кота

Про виявлений випадок сказу в Іване-Пустенській громаді повідомили 28 квітня.

29.04.2024
Дві жінки на Тернопільщині заразилися сказом від домашнього кота

До Борщівської місцевої лікарні звернулися дві жінки. Жительки села Залісся скаржилися на те, що їх сильно покусав і подряпав кіт однієї з них. Жінки розповіли, що вони обоє лікували тварину в домашніх умовах, бо вона виглядала хворою і дивно поводилася, повідомляє Zaxid.net.

Однак на наступний день кіт помер. Постраждалі одразу звернулися до лікарні, оскільки запідозрили, що тварина могла захворіти на сказ. Наразі потерпілим проводиться курс лікування проти сказу. Стосовно кота, то його труп направлено для проведення експертизи на наявність збудника сказу.

При Чортківській райдержадміністрації 29 квітня проводитимуть засідання протиепізоотичної комісії, щоб запровадити карантин в населеному пункті та визначити площу проведення дезінфекції.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.