Два заклади Львівщини перемогли у конкурсному відборі Швейцарсько-українського проєкту DECIDE

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сокальський професійний ліцей» та ДПТНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва» відібрано до напряму «DECIDE: ПРОФТЕХ», який реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

27.05.2024
Два заклади Львівщини перемогли у конкурсному відборі Швейцарсько-українського проєкту DECIDE

Як повідомили у Департаменті освіти і науки Львівської ОДА, перемога у відборі відкриває перед закладами нові можливості.

“Проєкт DECIDE допоможе розробити стратегію інституційного розвитку, підтримає участь викладачів та майстрів у програмах професійного розвитку, а також сприятиме поліпшенню партнерства з бізнесом”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, кожен заклад зможе отримати грант у розмірі 3,6 млн грн на створення профорієнтаційної майстерні.

“Ми раді, що Львівщина стала партнером-учасником чергового, великого проєкту у галузі професійної освіти. Ми подали 6 заявок для участі в конкурсному відборі. Згодом представники проєкту DECIDE здійснили моніторинговий візит у заклади, після чого конкурсна комісія відібрала два заклади Львівщини.
Вважаю, що проєкт такого формату є дуже цікавим, бо обʼєднує всіх: обласну адміністрацію, громаду, заклад та бізнес. Окрім того, що DECIDE надає фінансовий ресурс, до співфінансування долучаються облдержадміністрація, громади й заклади. Ми переконані, що до кінця року ми спільно зреалізуємо два проєкти: кулінарний та профорієнтаційний хаби і таким чином залучимо в розвиток двох профтехів орієнтовно 10 млн грн. Дякуємо нашим закладам і громадам за активність, а донорам й партнерам за потужну підтримку!”, – прокоментував начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти департаменту освіти і науки ЛОВА Іван Пикус.

Обидва заклади отримають від DECIDE гранти та експертну допомогу в організації профорієнтаційних заходів, а представники громад зможуть долучитися до професійних програм з підготовки кар’єрних радників. Також дві школи громад долучаться до пілотування матеріалів з профорієнтації Цюрихського педагогічного університету й організують екскурсії на підприємства та профорієнтаційні заходи для дітей.

До слова, мета «DECIDE: ПРОФТЕХ» – об’єднати зусилля визначених обласних державних адміністрацій, 10 обраних територіальних громад та 10 закладів професійно-технічної освіти, шкіл та бізнесу, щоб побудувати систему профорієнтації та підвищити престижність професійної освіти серед молоді.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.