Два населені пункти Тернопільщини перейменують

Нові назви отримають села Гвардійське і Підгородне Тернопільського району.

22.03.2024
Два населені пункти Тернопільщини перейменують

Про це повідомили на сайті “Децентралізація”.

Село Гвардійське пропонують перейменувати в Гниловоди, а село Підогородне змінить лише одну букву в закінченні – Підгороднє. Відповідні зімни з перейменування населених пунктів вніс Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

В селі Гвардійському Золотниківської громади планують відновити історичну назву села – Гниловоди. Так населений пункт називався до 1965 року. Ця назва походить від річки Гниличка, яка протікає через село.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.